Medarbetare

För allmänna frågor:

Ring      0706-472747
Epost     info@personalskills.se

Kontaktuppgifter till enskilda medarbetare:

Helsingborg:
Abbas Aiwaily
0708-158712
abbas.aiwaily@psutbildning.se 

Anders Björklund
0708-616755
anders.bjorklund@psutbildning.se 

Kai Malmros
0734-211487
kai.malmros@psutbildning.se 

Merzuk Turkusic
0729-672019
merzuk.turkusic@psutbildning.se

Stockholm:
Lars Hjort
0722-170977
lars.hjort@psutbildning.se 

Harout Ekizean
0733-316612
harout.ekizean@psutbildning.se 

Göteborg:
Lars Rönngren
0708-8772600
lars.ronngren@latoro.se 

Ej ortsbestämda:
Jörgen Aall Flood
0706-472747
jorgen.aall.flood@psutbildning.se 

Peter Sandström
0723-761076
peter.sandstrom@psutbildning.se 

Kjell Lindh
0763-443840
kjell.lindh@live.se  

Vi har även inhyrda utbildningskonsulter, kontaktuppgifter kan fås via den allmänna kontaktuppgiften överst på sidan.